Список господарств Жидачівського району, які займаються тваринництвом 

Назва господарства

  Місце розташування

Прізвище, ім’я та по-батькові керівника,телефон

ФГ «Межиріччя»

с. Заріччя

Лозинський Роман Романович

ФГ «Тур»

с. Туради

Дідух Оксана Михайлівна

ПАФ «Бережниця»

с. Бережниця

Богів Микола Михайлович

ФГ «Пчани-Денькович»

с. Пчани

Денькович Богдан Степанович

Фг Цан Р.М.

с. Іванівці

Цан Роман Миронович

«Ходорівський психоневрологічний диспансер»

с. Жирова

Степанюк Петро Іванович 55- 375,55-374

ФГ «Пчани-Денькович»

с. Пчани

Денькович Богдан Степанович

ТзОВ «Лівчиці»

с. Лівчиці

Пітула Йосип Миронович

ПАФ «Батько і син»

с. Ганівці

Микитчин Василь Ярославович

ФГ «Пітула Й.М.»

с. Лівчиці

Пітула Йосип Миронович

ТОВ «Скиба С»

с. Н.Стрілища

Скорик Василь Миронович 69-164

ТОВ «Лемберг-Агро»

с. Ліщин

Іванець Наталія Вікторівна

ФГ «Тур»

с. Туради

Дідух Оксана Михайлівна

ТОВ «Генетик-сервіс»

с. Бориничі

Голуб Роман Васильович

ФГ «Голуб Р.С.»

с. Бориничі

Голуб Роман Васильович

«Ходорівський психоневрологічний диспансер»

 

с.Жирова

Степанюк Петро Іванович 55- 735, 55-734

ПАФ «Батько і син»

с.Ганівці

Микитчин Василь Ярославович

ФГ «Княже»

с.Нове Село

Шостачко Руслан Іванович

ФГ «Птиця»

с.Репехів

Ручковський Андрій Степанович

ТОВ «КПК»Агроінвест»   

смт. Гніздичів

Варениця Оксана Степанівна

ПП «Ефект. відгодівля тварин-Захід»

с. Ч.Острів

Рубінштейн Едуард Лейбович

ДГ «Грусятичі»

с. Грусятичі

Луців Михайло Іванович

 

Рибництво 

Ходорівський цех Львівського рибкомбінату

 с. Отиневичі

Задорожний Юрій Євстахович, 56-345

ФГ «Христосвіт»

с. Млиниська

Гутник Володимир Петрович

ФГ «Княже» 

с. Нове Село

Шостачко Іван Олексійович

ФГ «Чайка»

с. Буянів

Батіг Ігор Йосипович

 

СПИСОК ГОСПОДАРСТВ ЖИДАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ РОСЛИННИЦТВОМ

Назва господарства

Місце розташування

Прізвище, ім’я та по-батькові керівника

ТзОВ "Захід Агро МХП"

с.Облазниця

Пелих Олег Антонович

СФГ "Антонівка"

с.Антонівка

Лизак Петро Михайлович

ПАФ "Батько і син"

с.Ганівці

Микитчин Василь Ярославович

ПАФ "Бережниця"

с.Бережниця

Богів Микола Михайлович

ТзОВ "Верболіз"

с.Володимирці

Томас Вюнше

ТзОВ "ВІнал Агро"

м.Ходорів

Михайлюк Ростислав Юліанович

ФГ "Горачек О.Я."

с.Черемхів

Горачек Мирослав Степанович

ДГП"Грусятичі"

с.Грусятичі

Луців Михайло Іванович

ТзОВ"Гуд Веллі"

с.Чертіж

Крістіон Брокоп Якобсен

ФГ "Елечко С.Ф."

с.Піддністряни

Елечко Степан Федорович

ФГ "Іваніцького Р.Є."

с.Отиневичі

Іваніцкий Роман Євстахович

ПАФ "Кнісело"

с.Кнісело

Федоришин Михайло Іванович

ТзОВ "КПК Агроінвест"

смт.Гніздичів

Свистун Ігор Володимирович

ФГ "Кристал"

с.Антонівка

Лизак Василь Михайлович

ТзОВ "Лівчиці"

с.Лівчиці

Пітула Йосип Миронович

ФГ "Любомир МГ"

с.Новосільці

Мокрицький Сергій Володимирович

ФГ"Майкут А.С."

с.Любша

Майкут Андрій Степанович

ФГ"Межиріччя"

с.Заріччя

Лозинський Роман Романович

ТзОВ "Млин Агро"

с.Млиниська

Карпюк Вадим Анатолійович

МПП "Обрій"

с.Сидорівка

Янюк Микола Андрійович

"Перемога" ТзОВ

смт.Журавно

Батіг Ігор Йосипович

ФГ"Пчани-Денькович"

с.Пчани

Денькович Богдан Степанович

АК "Прикарпаття"

с.Монастирець

Шкурлатович Богдан Петрович

ФГ"Ревера В.Г."

с.Отиневичі

Ревер Володимир Григорович

ФГ «Демків В.М.»

смт.Журавно

Демків Віктор Михайлович

"Садко" ПАФ

с.Піддністряни

Дудух Любомир Євгенович

"Скиба-С" ТзОВ

смт.Нові Стрілища

Скорик Василь Миронович

"Сяйво-Стрий" ФГ

с.Тейсарів

Ільницький Ігор Йосипович

"Цана Р.М." ФГ

с.Іванівці

Цан Роман Миронович

ТзОв "Галич Екофрукт"

с.Вербиця

Гулай Андрій Богданович

ТзОВ "Заболотівці"

с.Заболотівці

Зелінкевич Святослав Васильович

ТОВ "Млин Агра"

с.Млиниська

Жихор Іван Васильович

ТзОВ "Енерго-Біо-Т"

с.Вільхівці

Цап Богдан Володимирович

ФГ Стрий

с.Іванівці

Басараб Петро Миколайович

ФГ Бурячок А.І.

с.Демянка - Лісна

Бурячок Анатолій Іванович

ФГ Войцехівський

смт.Гніздичів

Войцахівський Ігор Йосипович

ФГ Газель Г.Б.

смт.Нові Стрілища

Газель Григорій Бронеславович

ФГ Герич С.С.

с.Кнісело

Герич Степан Степанович

ФГ Герич М.Я.

смт.Нові Стрілища

Герич Михайло Ярославович

ФГ Дицьо

с.Бережниця

Дицьо Володимир Степанович

ФГ Влах

с.Вовчатичі

Влах Іван Олексійович

ФГ Клімко

смт.Нові Стрілища

Клімко Богдан Степанович

ФГ Кубай

с.Девятники

Кубай Ігор Зеновійович

ФГ Туревич

с.Вербиця

Туревич Василь Іванович

ФГ «Зорепад»

с.Тейсарів

Новак Оксана Федорівна

ФГ «Богдан»

смт.Журавно

Ніколін Богдан Васильович

ФГ «Оленка»

с.Заріччя

Одноріг Юрій Іванович

ФГ «Пасько»

с.Городище

Пасько  Володимир Адамович

ФГ «Поплавський»

с.Іванівці

Поплавський Богдан Іванович

ФГ «Пшик»

с.Городище

Пшик Богдан Іванович

ФГ «Пітула Н.С.»

с.Лівчиці

Пітула Наталя Степанівна

ФГ «Скорик»

смт.Нові Стрілища

Скорик Михайло Миронович

ФГ «ТІМ»

с.Любша

Табака Ігор Михайлович

ФГ «Чмир»

с.Соколівка

Чмир Олег Іванович

ФГ «Нестерович»

с.Заріччя

Нестерович Йосип Андрійович

ФГ «Пасемко

с.Пчани

Пасемко Ярослав Дмитрович

ФГ «Сенів – 2011»

с.Бортники

Сенів Орест Ігорович

ТзОВ «Лемберг-Агро»

с.Ліщин

Іванець Наталя Вікторівна


Молодь Львівщини запрошують взяти участь у конкурсі Diamond Challenge

За підтримки Міністерства Молоді та Спорту України, Благодійний фонд ICEPP вже в четверте організовує в Україні національний відбір Всесвітнього конкурсу для школярів-старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs, заснованого в Університеті штату Делавер, США.

Мета Diamond Challenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

Запрошують команди (2-4 особи) школярів загальноосвітніх шкіл 9-11 класів або студентів профільних коледжів/технікумів/училищ до 18 років до реєстрації в українському етапі конкурсу.

15.11.2019, 09:33

детально »


Львівська Аграрна палата реалізувала проект в межах конкурсу для громадських організацій

«Підвищення правової свідомості сільського населення - шлях до покращення рівня життя» - це тематичний проект, що передбачав проведення циклу круглих столів у районах Львівської області. Проект реалізувався за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації в межах конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства.

Упродовж шести місяців команда фахівців Львівської Аграрної палати, Головного територіального управління юстиції у Львівській області, департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, а також Представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Західному регіоні України побували у територіальних громадах десяти районів області.

У межах проекту учасникам презентовано спеціалізовану інформаційну брошуру для власників земельних паїв Львівщини (Договори оренди землі від А до Я), яку розроблено дорадниками Аграрної палати при консультативній підтримці фахівців Головного територіального управління юстиції у Львівській області, надано роз’яснення чинного законодавства та фахові індивідуальні консультації.

15.11.2019, 09:31

детально »