На Львівщині підвищують професійний рівень працівників фінансово-економічних служб ОТГ

Сьогодні, 16 квітня, працівники департаменту фінансів обласної державної адміністрації за сприяння Львівського центру розвитку місцевого самоврядування відвідали Великомостівську ОТГ Сокальського та Магерівську ОТГ Жовківського районів.

Метою поїздки є вивчення стану організації роботи на місцях, аналіз формування, затвердження та виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад, оцінка професійного рівня працівників фінансово-економічних служб, а також підвищення ефективності роботи фінансових служб об’єднаних територіальних громад.

Під час зустрічі порушили ряд проблемних питань стосовно організації роботи та виконання відповідних бюджетів, шляхи їх вирішення, надано практичну допомогу.

16.04.2018, 16:52