У Журавно відбудеться районний волейбольний турнір, присвячений пам'яті героя АТО Ігоря Олеськіва

oles 6 травня 2018 року в рамках відзначення Свята Героїв та вшанування пам'яті новітніх героїв України  у спортивному залі Журавнівського НВК відбудеться турнір з волейболу серед ветеранів, присвячений пам'яті загиблого героя АТО Ігоря Олеськіва.

Участь в турнірі візьмуть команди Жидачева, Бережниці та Журавно. Обов'язковою умовою є включення до складу команди учасника антитерористичної операції.

Захід ініційований учасниками АТО Журавнівщини. Організатором турніру виступила Журавнівська селищна рада.

Олеськів Ігор Степанович народився 7 травня 1976 року в селі Подорожне. Проживав у селищі Журавно Жидачівського району. Був активним учасником Революції гідності,  з лютого 2015 року добровільно пішов захищати східні рубежі України від російської агресії у складі батальйону ім. Героя України генерала Сергія Кульчицького.  Його поважали бойові побратими,  бо він завжди був надійним,  що дуже дорого значить у середовищі військових.

Ігор вирізнявся військовою виправкою і хоробрістю,він завжди рвався в бій.  Хвороба забрала воїна під час його перебування у відпустці у рідному селищі 27 червня 2016 року. У складі добровольчого підрозділу пройшов і котли, і наступ на Луганськ. З рук Президента України за мужність, проявлену в бою, Ігор Олеськів отримав відзнаку «За участь в Антитерористичній операції».

04.05.2018, 16:54