Жидачівщина на колінах прощалася з загиблим бійцем 24-ї бригади Іваном Сперелупом

poh  Вчора, 10 травня, у місті Ходорові  із зворушливими почестями попрощалися із загиблим на Сході України під час виконання бойового завдання бійцем 24-ї бригади Іваном Сперелупом.

Більше тисячі місцевих мешканців, бойових побратимів загиблого Героя, жителів навколишніх населених пунктів на колінах проводили в останню путь Івана Сперелупу.

У почесній варті були курсанти Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Траурну процесію супроводжував військовий оркестр.

Чин похорону очолив Протопресвітер отець Мар'ян Черепанич та 12 представників духовенства.

У вшануванні пам'яті полеглого воїна взяли участь: Народний депутат України Андрій Кіт, керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська, заступник керівника апарату Львівської обласної державної адміністрації Оксана Томашук, заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Василь Мартиняк, голова Жидачівської районної державної адміністрації Василь Татарин, представники Жидачівської районної державної адміністрації та Жидачівської районної ради, Ходорівської ОТГ, громадськість району.

Труну з тілом Героя, вкриту Прапором України, на руках несли бойові  побратими – учасники бойових дій на Сході України.  Поховали Івана Сперелупу під звуки почесної сальви на центральній алеї Ходорівського міського кладовища..

Нагадаємо, що Сперелуп Іван Вікторович був старшим механіком-водієм 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу 9 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини – А0988 старшим солдатом  24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. На військовій службі перебував з листопада 2016 року.

Механізований патруль, до складу якого він входив, 6 травня 2018 року у районі населеного пункту Новоселівка на горлвському напрямку потрапив у засідку і підірвався на невідомому вибуховому пристрою. Від отриманих поранень боєць загинув на місці.

poh4poh3poh2poh1

11.05.2018, 15:06