Запрошуємо громадськість Жидачівщини на молодіжний фестиваль у Зашкові

zashkiv  З 15 по 17 червня, до 127-ї річниці від дня народження визначного лідера українського національно-визвольного руху, полковника Євгена Коновальця, на Львівщині проведуть молодіжний фестиваль „Зашків - Джерело духу”. Вхід – безкоштовний, головна умова – заборона вживати алкоголь, тютюн та наркотики.

Уже традиційно захід організовують у рідному селі Євгена Коновальця – Зашкові, що знаходиться у Жовківському районі Львівської області.

Цьогорічна програма обіцяє не тільки хорошу музику від молодих українських гуртів, а й – футбол босоніж, виступи кінологів, інтелектуальний блок, велопробіг «Від Степана до Євгена», показові виступи та майстер-клас від клубу «Бойового гопака», кінопокази, лекції, гутірки, дискусії, майстер-класи та багато іншого.

«Ключова ідея фестивалю – любов до Бога, української землі та її Героїв – як минулих, так і теперішніх. Тому вже багато років поспіль наша мета залишається незмінною: вшанування постаті Євгена Коновальця, формування патріотичної позиції, пропаганда здорового та активного способу життя серед молоді. Отже, запрошуємо усіх відвідати землі Євгена Коновальця, вклонитися на могилі його батьків та гідно вшанувати Героя», – повідомив виконавчий директор фестивалю Андрій Ковальський.

Організатори нагадали, що фестиваль «Зашків» пропагує здоровий спосіб життя, а тому продаж, вживання, розповсюдження алкогольних та наркотичних засобів тут суворо заборонені.

Той, хто хоч раз побував у Зашкові, завжди прагнутиме прийти сюди знову й вклонитися землі, що дала Україні цього Героя. Тож 15-17 червня 2018 року запрошуємо всіх у мальовниче українське село Зашків, що неподалік Львова у Жовківському районі.

13.06.2018, 11:57