На Жидачівщині бойові побратими, представники влади та громадськості прощалися із захисником України Олегом Півоваром

3110   Сьогодні, 31 жовтня, представники ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини”, голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин, голова Жидачівської районої ради Ігор Кос, заступник голови районної ради Ігор Лалак, мешканці с. Вільхівці, представники місцевої громади прощалися із померлим учасником бойових дій на Сході України Олегом Півоваром. Напередодні, 30 жовтня, керівник апарату Жидачівської райдержадміністрації Світлана Самсонова та представники районних соціальних служб взяли участь у заупокійному Богослужінні на вшанування пам’яті захисника України.

Помер Олег Півовар 30 жовтня 2018 року.  30 вересня 2018 року йому виповнилося 59 років. Ще кілька тижнів тому, 14 жовтня 2018 року, в День захисника України, в смт. Журавно Олег Півовар брав участь у вшануванні пам’яті бойового побратима, виступав від імені ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини” під час відкриття меморіальної таблиці на фасаді місцевої школи-ліцею на честь Українського воїна-добровольця Ігоря Олеськіва.

Як гідний син української землі  Олег Півовар пішов, не вагаючись, захищати українську землю від російської агресії. Був демобілізований 29 березня 2016 року. Після повернення додому, у с. Вільхівці Жидачівського району, де він проживав, він практично жодного дня не стояв осторонь важливих подій суспільного  життя. Був активним представником ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини”, брав участь у багатьох районних та обласних заходах, у вирішенні наболілих проблем своїх бойових побратимів та їхніх родин. Він був відвертим і наполегливим у відстоюванні своєї думки та громадянської позиції. Для Олега Півовара Україна та її подальша доля були найважливішими. Він ніколи не жалів себе, хоч пережите на фронті й важка хвороба кожен день підступно підточували його здоров’я. Для всіх нас, хто його знав, назавжди залишаться світлі й добрі спогади про цю чуйну й щиру людину.

31.10.2018, 17:35