На фасаді школи № 6 у м. Стебнику відкрили меморіальну таблицю на вшанування пам’яті загиблого захисника України, уродженця Жидачівщини Валерія Сисоєва

susojv.jpg  Вчора, 11 грудня 2018 року, у м. Стебнику, на фасаді місцевої школи № 6, урочисто відкрили меморіальну таблицю на вшанування пам’яті колишнього учня цієї школи (навчався у 1975-1985 роках), захисника України, уродженця Жидачівщини Валерія Сисоєва.

У церемонії освячення і відкриття меморіальної таблиці на вшанування пам’яті Українського воїна взяли участь рідні полеглого Героя, представники духовенства, міський голова м. Стебника Петро Старосольський, вчителі та учні школи, представники громадськості.

Нагадаємо, що Валерій Сисоєв народився 8 квітня 1968 року в с. Сулятичі Жидачівського району Львівської області.   9 січня 2916 року у с. Сулятичі Жидачівського району прощалися із бійцем 72-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Валерієм Олександровичем Сисоєвим, який загинув у зоні проведення бойових дій 4 січня 2016 року на Донеччині, поблизу м. Волновахи.

Валерій Сисоєв проживав до 2000 року на Дрогобиччині, навчався в школі у м. Стебнику,  згодом переїхав до Харкова, звідки був мобілізований. Його батьки  вирішили поховати сина у с. Сулятичі на Жидачівщині.

Як ми вже повідомляли, напередодні, 6 грудня 2018 року, на Жидачівщині представники учнівської молоді, освітяни школи с. Сулятичі вклонилися могилі захисника України Валерія Сисоєва, взявши участь в акції „Свічка Захисника”.

susojv1.jpg

susojv2.jpg