У Жидачівській РДА відбулася зустріч із учасниками бойових дій на Сході України та представниками їхніх родин

EA3A.jpgСьогодні, 13 грудня, в залі засідань Жидачівської райдержадміністрації відбулася зустріч із учасниками бойових дій на Сході України та представниками їхніх родин.

Напередодні, 10 грудня, за підсумками проведення наради із керівниками відділів, управлінь та районних служб голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин поставив завдання організувати зустріч із учасниками АТО/ООС та представвниками їхніх родин, які на даний час ще не скористалися своїм законним правом на отримання земельних ділянок. Зауважимо, що із 483 учасників бойових дій 13 ще не подали звернення на отримання земельних ділянок на території району. Кілька з них в даний час перебувають за межами України, кілька хочуть отримати земельні ділянки за межами району, 6 ще не подали жодних звернень.

Як повідомила провідний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів РДА Уляна Кремінь, із учасниками АТО/ООС та представниками їхніх родин спілкувалися: представник відділу у Жидачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Владислав Посацький, представниця Жидачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Мелешко, представниця управління соціального захисту РДА Тетяна Заремба, Володимирецький сільський голова Володимир Ємець.

У зустрічі взяли участь представники ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини”  Марія Медюх, Богдан Кушнір, учасники бойових дій на Сході України та представники їхніх родин Руслан Козак, Тарас Лучак та Лілія Мазур.

За підсумками проведення зустрічі учасникам АТО/ООС було дано роз’яснення щодо їхніх законних прав, узгоджено питання підготовки документів на отримання земельних ділянок. Учасникам бойових дій на Сході України та представникам їхніх родин також було надано сприяння у написанні відповідних заяв на отримання земельних ділянок.

5F2AA0.jpg

13.12.2018, 17:00