Голова Жидачівської РДА спілкувався з мешканцями с. Волиця-Гніздичівська

vol  17 січня голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин побував із робочою поїздкою в с. Волиця-Гніздичівська, де ознайомився із проблематикою соціально-економічного розвитку цього населеного пункту.

Василь Татарин  спілкувався із мешканцями с. Волиця-Гніздичівська, які під час зустрічі порушили питання ремонту та утримання комунальних доріг, благоустрою території села, будівництва модульної котельні, необхідності додаткового автобусного рейсу до села в обідній час та ін.

Слід зауважити, що сьогодні на етапі завершення розробка генерального плану села Волиця-Гніздичівська, проведено капітальний ремонт місцевого Народного дому, вулиці в селі освітлено енергозберігаючими LED-лампами.

Серед пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку на 2019-2021 роки: реконструкція системи опалення місцевої школи, влаштування модульної котельні в селі.

Для людей також є важливим відкриття аптечного кіоску при місцевому ФАПі, забезпечення освітлення дороги між населеними пунктами Вільховецької сільської ради.

18.01.2019, 14:50