У Жидачеві відбулося підключення новозбудованого водогону до міської водопровідної мережі

p.jpg18 липня у м. Жидачеві відбулася вагома подія – підключення новозбудованого водогону №2 до міської водопровідної мережі на перехресті вулиць Фабричної і М. Грушевського. Над цією кропіткою та відповідальною роботою працювала підрядна організація ПП «Карпатмонтаж» (директор Тарас Дяченко) на замовлення МКП «Жидачівводоканал» (директор Василь Брухаль).

Як зазначає міський голова м. Жидачева Володимир Левко, подальша експлуатація водогону №2 дасть можливість покращити водопостачання міста і поліпшить якість питної води. На черзі роботи з підключення водогону №1, які проводитимуться наступного тижня.

Вартість такої потужної модернізації міської водопровідної мережі – понад 8,5 млн. грн.

Нагадаємо, що під час представлення 27 лютого 2019 року у сесійній залі районної ради  публічного звіту голови Жидачівської райдержадміністрації Василя Татарина перед громадськістю району за підсумками 2018 року та про найактуальніші завдання на 2019 рік це важливе питання порушувалося мешканцями Жидачева та керівництвом Львівської облдержадміністрації, якою було надано підтримку в розв’язанні цієї проблеми.

p1.jpgp2.jpg

19.07.2019, 16:35