24 серпня – День Незалежності України

2019v  Шановні співвітчизники!

24 серпня 1991 року збулася мрія українського народу про свободу і відродження Української державності.

Тисячолітня боротьба принесла нам свободу ціною мільйонних жертв з часів козацьких звитяг, кривавих битв національно-визвольної боротьби періоду ХХ століття, непоправних втрат українського народу в умовах більшовицького терору й політичних репресій. За свободу рідної землі віддали своє життя Герої Небесної Сотні й кращі сини і дочки України, які  стали на захист незалежності й територіальної цілісності нашої країни вже в сучасних умовах, коли у 2014 році розпочалася російська агресія на Півдні та Сході нашої країни.

23 серпня ми відзначаємо День Державного Прапора України, який є символом державності України. Під синьо-жовтим стягом мільйони українців боролися за волю і державну незалежність України й сьогодні наші воїни мужньо захищають рідну землю.

З нагоди відзначення 28–ї річниці  Незалежності України щиро вітаємо жителів Жидачівщини, бажаємо щастя, добробуту й мирного неба над українською землею. Пам'ятаймо завжди, що свобода і незалежність України – наш найцінніший здобуток.

Вічна слава полеглим за волю України!

Всім нам сьогодні судилося стати учасниками творення новітньої Української держави.Тож маємо жити з вірою в Україну, в її щасливу долю. Зі святом Вас!

Слава Україні!

С.Самсонова,                                                                І. Кос,
керівник апарату, т.в.о.голови                                  голова районної ради

22.08.2019, 16:57