Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

sport.jpgЩиро вітаю всіх Вас з Днем фізичної культури та спорту України!

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Жидачівщина має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів на Українських та міжнародних спортивних аренах. Вагомі спортивні досягнення – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.

Користуючись нагодою, висловлюю глибоку вдячність вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, за примноження переможних традицій і спортивної слави рідної землі.

Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, щирих уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Жидачівського району.

Т.в.о.голови,
керівник апарату Жидачівської районної державної адміністрації                 Світлана САМСОНОВА

13.09.2019, 16:36