16 жовтня День народження полеглого захисника України Володимира Андрешківа

and Сьогодні, 16 жовтня 2019 року, захиснику України, уродженцю с. Бортники Жидачівського району Львівської області Володимиру Андрешківу,  полеглому в бою з російськими окупантами 18 грудня 2016 року, виповнилось би 50 років.

Володимир Андрешків був активним учасником Революції Гідності, на війну пішов добровольцем, був бійцем 25-го окремого мотопіхотного батальйону „Київська Русь”, пройшов бої за Дебальцеве. У червні 2015 року демобілізувався і повернувся додому. 5 листопада 2016 року він знову повернувся на фронт до своїх побратимів, щоб разом захищати Україну від ворога.

Загинув у бою за рідну землю на Світлодарській дузі. Він був надійним бойовим побратимом, світлою і доброю людиною. У грудні 2016 року вся Україна прощалася із Володимиром Андрешківим. Провідні українські телеканали розповідали про церемонію прощання із Героєм у м. Києві, у рідному с. Бортники на Жидачівщині.

29 грудня 2016 року Указом Президента України №580/2016 „Про відзначення державними нагородами” Володимира Андрешківа нагороджено посмертно орденом „За мужність” ІІІ ступеня. На фасаді школи у с. Бортники відкрили меморіальну таблицю на честь полеглого Українського воїна. Цього року на могилі Володимира Андрешківа встановлено та освячено надгробний пам’ятник.

Слава Герою!

16.10.2019, 17:11