У Жидачівській РДА відбулася зустріч за круглим столом „Співпраця бізнесу і влади на засадах партнерства, довіри та взаємодопомоги”

0908  7 серпня з ініціативи керівництва Жидачівської райдержадміністрації спільно з Асоціацією підприємців Жидачівщини у залі засідань РДА відбулася зустріч за круглим столом „Співпраця бізнесу і влади на засадах партнерства, довіри та взаємодопомоги”.

Голова Жидачівської райдержадміністрації Марія Гучко, розпочинаючи зустріч із підприємцями району, зауважила, що сьогодні важливо сприяти створенню дієвого механізму взаємодії суб’єктів господарювання, громадських організацій підприємців, об’єднань підприємців та органів виконавчої влади на засадах партнерства і відкритості. Вже тривалий період поширення в нашій країні та світі COVID-19 створило серйозні проблеми для багатьох людей через введення карантинних обмежень. Спостерігається падіння економіки, потерпає бізнес. В цих умовах робляться певні кроки для того, щоб послабити тиск „коронавірусної кризи” на економіку, підприємництво, розвиток бізнесу, адже від цього залежить стабільність у суспільстві, забезпечення людей роботою, наповнення бюджету, вирішення соціальних проблем. Саме тому сьогодні важливо скористатися механізмами підтримки малого і середнього бізнесу під час карантину, які розроблені Урядом України. На підтримку бізнесу в період карантину через Жидачівську районну філію Львівського обласного центру зайнятості вже скерували 4 мільйони гривень. Роботодавцями подано 376 пакетів документів, прийнято 340 рішень про надання допомоги з часткового безробіття. Загалом компенсацію для допомоги з часткового безробіття вже призначили 608 особам.

Голова Асоціації підприємців Жидачівщини Володимир Швед розповів про створення у Жидачеві бізнес-центру, який вже тривалий період надає юридичну підтримку підприємцям. Представник бізнес-центру Василь Коцовський фахово допомагає підприємцям району в започаткуванні і розвитку бізнесу. У свій час представники Асоціації підприємців Жидачівщини були представлені у складі громадської ради при РДА.

Володимир Швед говорив про важливість належного захисту інтересів Жидачівщини у майбутній структурі адміністративного поділу Львівщини. Володимир Швед, Василь Коцовський та інші учасники діалогу внесли конкретні зауваження і пропозиції щодо налагодження подальшої взаємодії із керівництвом Жидачівської райдержадміністрації.

Мова, зокрема, йшла про необхідність належного використання можливостей району у сфері розвитку аграрного виробництва, створення підприємства для зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.

07.08.2020, 15:54